На головну Новини Захисні маски від швейної фабрики та меценатів

Захисні маски від швейної фабрики та меценатів

130
фото ілюстративне

Чотири з половиною тисячі масок виготовила  швейна фабрика на замовлення міської влади. Цю партію проплатили спонсори Сергій Ковальчук та Валерій Зінкевич.

Маски розподілено для працівників комунальних установ міста та усім, хто подавав заявки. У поданні терцентру і центру соціальних служб сім’ї, дітей і молоді враховані громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та у яких виховуються сироти чи діти, позбавлені батьківського піклування. Також виділено маски поліції, МНС, для працівників кухні зенітного ракетного полку, військовій частині. По дві маски вкладали також у пакунки від магазину АТБ.  Про це заступниця міського голови Лариса Кулікова повідомила на фейсбук-сторінці.

- реклама -

Оскільки швейна фабрика розпочала пошив масок, є можливість їх постачати у роздрібну торгівлю, для цього слід телефонувати для за номером 0676222227. А у міськвиконкомі просять застосовувати на цей товар мінімальну торгову націнку.

Лариса Кулікова висловлює вдячність підприємиці Людмилі Олексюк (магазини «Блиск»), яка найперша зголосилася реалізовувати маски і продає їх зі справді мінімальною націнкою.

А мережа магазинів «Наш Край» звернулась до пенсіонерів із закликом за потреби підходити до адміністраторів усіх трьох філій – у них можна буде отримати захисну маску безкоштовно.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 3 =