Новини

Чудотворна Богоматір «Всецариця» у соборі Різдва Христового

Архів
11 переглядів

Чудотворна  Богоматір «Всецариця» у соборі Різдва Христового

29 листопада із Львівщини до  собору Різдва Христового прибуде чудотворний образ Божої Матері «Всецариця».

Ця ікона написана монахом Миколаєм Капрулісом із Афону, який причислений до лику святих у ХVІІ столітті. На ній зображена Пресвята Богородиця у багряній одежі, сидячи на троні, вона тримає Сина Божого. Два ангели осіняють Богородицю по обидва боки.

Образ, який прибуде до нашого міста, – копія чи, як прийнято говорити, список з оригіналу чудотворної ікони Всецариці, освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого у грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон.

Назва ікони – Всецариця – свідчить про її особливу силу. Вона має благодать зцілювати страшні недуги людства. Після молитов біля цього образу вже сталося багато дивовижного – люди позбавляються від онкологічних та інших важких хвороб. Чудесна допомога Пресвятої Богородиці проявляється і в допомозі батькам, які моляться за своїх дітей, котрі перебувають у полоні наркотичної  та алкогольної залежності. Пречиста Богородиця наставляє на праведний шлях, допомагає зміцнити віру, утішає у горі.

Урочиста зустріч ікони та архієрейська Божественна літургія розпочнеться у кафедральному соборі Різдва Христового наступної середи о 9.00. А перебуватиме чудотворна «Всецариця» у Володимирі до дня великомучениці Катерини, сьомого грудня.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up