Новини

Чи правильні ваші дані у реєстрі громади

Лайфстайл, Новини
188 переглядів

Кожен громадянин нашої держави має змогу частину важливих адмінпослуг отримати через  застосунок “ДІЯ”. Одними із найпопулярніших є реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи. Утім часто користувачі застосунку не мають змоги  їх отримати через відсутність даних про особу у Реєстрі територіальної громади.

Тож якщо витяг про реєстрацію місця вашого проживання у застосунку “ДІЯ” не формується або формується з помилками, потрібно звернутися до Центру надання адмінпослуг для актуалізації даних.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, проживання особи, ЦНАП вносить зміни та оновлює дані в реєстрі, який наповнюється щоденно. Проте залишається відсоток мешканців, дані яких змінились, але інформація залишилась попередньою.

Для перевірки чинних електронних даних за адресою місця реєстрації мешканцям Володимир-Волинської громади необхідно звернутися до Центру надання адмінпослуг за адресою: вул. Устилузька, 17, м. Володимир, або до ТП с. Заріччя та старости Ласківського старостинського округу.

Коментарі
Теги: місце проживання, реєстр
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up