На головну Новини Чи запрацює продуктовий ринок?

Чи запрацює продуктовий ринок?

639

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я вирішило послабити умови карантину і дозволило владі на місцях відкрити продуктові ринки. Однак, за умови дотримання цілої низки вимог: по 20 квадратних метрів торговельної площі на одного покупця, не менше трьох метрів між торговими точками, забезпечення усіх засобами захисту – і продавців, і клієнтів тощо.

Чи готовий до такої роботи наш продуктовий ринок, що поблизу міської ради, ми запитали у директора ТзОВ «Володимир-Волинський ринок» Ігоря Федоришина.

- реклама -

– Однозначно, що цілий ринок ми відкривати не будемо. І не плануємо, тому що ради не дамо. У нас аж четверо воріт, і хоч маємо п’ятьох охоронців, це нічого не дасть.

Ми спільно з підприємцями написали листа на ім’я міського голови поки що дати дозвіл на відкриття одного залу – ковбасного. На такий дозвіл можемо розраховувати, бо цей зал, а таких у нас є два, іде як маркет. Весь товар у ньому у вітринах, нічим від супермаркетів не відрізняється. По дві-три людини можна запускати, щоб виконати норму. Але забезпечити поставлені вимоги щодо цілого ринку не зможемо.

У нас теж великі проблеми з проплатою за електроенергію, людей треба відправляти у відпустки за свій рахунок. А охорона ж мусить бути цілодобова, і їй слід за роботу платити.

Водночас, те, що МОЗ написав, ще вилами по воді писано. Бо перед тим була протилежна постанова уряду, а її окреме міністерство відмінити не може. Тож побачимо, яким буде рішення місцевої влади, – пояснив Ігор Петрович.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × чотири =