Новини

ЧИЙ РІК НАСТАЄ (2007):Спортсменка, активістка, відмінниця, яка мріє про шкіряний м’яч

Архів
38 переглядів

Шестикласниця  ЗОШ № 5 ім. А. Кореневського Анна Боричук справжній авторитет серед своїх однокласників, адже недаремно вони обирають її на посаду старости вже другий рік поспіль. Висока та підтягнута дівчинка третій рік серйозно займається баскетболом і мріє про те, що колись гратиме у національній збірній.

   Аня зі спортивної родини, де здоровий спосіб життя один із пріоритетів.  Мама працює вчителем фізкультури і тренером, а тато спортсмен у минулому. Тож батьки змалечку залучали молодшу доньку до спорту,  до якого дівчинка залюбки тягнулась сама – їй, рухливій та енергійній, нічого не вартувало вилізти навіть на найвище дерево. Раніше Аня пробувала себе у жіночому футболі та зрештою зрозуміла, що це не її. А коли три роки тому вперше потрапила на секцію баскетболу у ДЮСШ, то настільки захопилась цим видом спорту, що тепер навіть замислюється, аби пов’язати з ним своє життя.

Віднедавна Анна займається баскетболом у Нововолинську. Її запримітив тамтешній тренер на одних із змагань та запросив до себе в команду. Дівчинка  відразу погодилась, адже вважає, що у шахтарському місті у неї більше перспектив для розвитку, оскільки там сильніша команда і звідти легше потрапити у професійний спорт. Тепер вона чотири рази на тиждень їздить на тренування до Нововолинська. Каже, що жодного разу їй не хотілось пропускати заняття, не зважаючи на те, яка погода за вікном чи який має настрій.

– Для того, щоб стати успішним спортсменом, треба йди до своєї цілі, не збиваючись зі шляху. Також у жодному разі не можна опускати рук, якщо трапляється якась невдача, – переконана юна спортсменка.

Уже цього року Анна встигла побувати на всеукраїнських змаганнях у Рівному та Чернівцях. Поєдинки турніру продовжаться у наступному році, тож Аня сподівається, що її команді вдасться посісти призове місце. Свій вільний час, якого хоч і обмаль в шестикласниці, Аня любить проводити із друзями та з родиною.

– Наша сім’я дружить із такими же спортивними людьми, як і ми. З  ними разом любимо відпочивати на свіжому повітрі, на природі. Найкраще дозвілля для нас – це різні рухливі ігри з м’ячем. Також люблю з батьками їздити на вихідних у якісь нові цікаві міста або ж просто до лісу, – розповідає дівчинка.

Хоча тренування в її житті  займають вагоме місце та забирають багато часу, утім Аня встигає приділити увагу і навчанню у школі, причому дуже успішно, адже вчиться шестикласниця на відмінно.  Улюблений її предмет – математика. Пишається дівчинка тим, що серед однокласників їй майже немає рівних у популярній грі «піонербол».

– Мені вдається віднайти порозуміння з усіма однокласниками, адже до кожного маю підхід. У мене, як старости класу, є багато заступників, кожен з яких відповідає за окремий напрямок – хтось доглядає  за вазонами, хтось за чистотою парт, а хтось відповідає  за статистику. Останній напрямок полягає у підрахунку усіх оцінок за тиждень. Хто має понад 130 балів, то це відмічається у спеціальному плакаті червоним кольором, а в кінці місяця визначаються переможці, котрих нагороджуємо невеличкими призами, – розповідає Аня, чий клас один з перших у школі запровадив подібну систему самоврядування.

Аня з нетерпінням очікує на новорічно-різдвяні свята, щоб нарешті відпочити, а під ялинкою хотіла б віднайти гарний шкіряний м’яч, адже це, зі слів юної спортсменки, найкращий подарунок для баскетболістки.  Хоча дівчинка має вже три власні м’ячі, один з яких є її щасливим – його вона привезла із Турції і тепер бере з собою на всі змагання.

Тетяна ІЗОТОВА.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up