На головну Новини Чим подивувала Мар’я-Воля Факти ІСТV

Чим подивувала Мар’я-Воля Факти ІСТV

148

Днями на каналі Факти ІСТV з’явився короткий відеоролик про Мар’ю- Волю Зимнівської ОТГ.    Увагу київських журналістів це  село  привернуло на прохання його ж  мешканців, але   не з найкращого боку.

«Люди ходять по коліна у багнюці – на Волині це село ізольоване від світу. Ні дороги, ні освітлення, і навіть жоден автобус не їздить. Оминати болото та стрибати ямами доводиться чотири кілометри від сусіднього Сельця. Дістатися роботи, школи чи садка людям дуже складно», – читаємо на сайті каналу.

- реклама -

У сюжеті можна почути думку кількох місцевих жителів, а всіх у селі проживає понад вісім десятків, котрі переймаються цією проблемою й з цього приводу уже не раз зверталися у різні інстанції.

Не нова вона й для В’ячеслава Католика, котрий очолює Зимнівську ОТГ. Щоб відремонтувати цю дорогу, як й інші у районі, котрі не бачили благоустрою більше 20 років, потрібні чималі кошти. Але де їх взяти? «Кожного року виділяємо на дорожню інфраструктуру понад три мільйони гривень, –  пояснює на камеру сільський голова В’ячеслав Католик, але цього не достатньо. У 2018-у плануємо відремонтувати кілометр дороги в Сельці».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 4 =