Новини

“Читацький клуб” книгарні “Є” запрошує обговорити книги про війну

Архів
6 переглядів

Книгарня «Є» запрошує на засідання читацького клубу «Книголюби Володимира» і обговорення книг Рути Шепетіс “Поміж сірих сутінків” та Марти Келлі Холл “Бузкові дівчата”. Подія відбудеться у п’ятницю, 16 березня. Початок – о 17.00.

Жіночі долі на тлі Другої світової війни, гуманізм і відсутність людяності, любов, що цвіте за колючим дротом, важке виснаження і воля до життя – про все це і не тільки йдеться у романах «Поміж сірих сутінків» Рути Шепетіс та «Бузкові дівчата» Келлі Марти Холл.

” Спираючись на сюжети цих книг, які мають реальні підґрунтя, ми поговоримо про жахи нацистських і сталінських таборів, про стосунки катів та жертв, про те, як людям вдавалося живити надію у безнадійному становищі і до яких засобів вдавалися вони, аби вижити. А також про те, як у найсумніших романах завжди можна знайти місце для щасливого фіналу”, – йдеться в анонсі

До обговорення запрошують всіх охочих, тих, хто цікавитеся темою Другої світової, маєте власні родинні історії чи хоче більше дізнатися про минуле сусідніх народів – польського та литовського.

Вхід вільний.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up