На головну Анонси «Creative studio» оголосила фотоконкурс для хлопчиків та дівчаток

«Creative studio» оголосила фотоконкурс для хлопчиків та дівчаток

104

Фотоконкурс «МістерМіс» стане першим такого роду конкурсом у нашому регіоні. До участі у ньому запрошують хлопчиків та дівчаток віком від 4 до 15 років.

Конкурс відбудеться у три етапи – прийом заявок, голосування на сторінці НГО «Creative studio» у фейсбуці та вибір фіналістів на сторінці «Creative studio» в інстаграмі. Заявки приймаються онлайн, у гугл-формі https://forms.gle/uteUFoLZGrGfogv77 , до 8 червня, подати їх може як хтось із батьків або опікунів дитини, так і сам підліток.

- реклама -

Гугл-форма заявки містить короткі анкетні відомості про учасника конкурсу, контактні дані заявника, портретне фото учасника (фото хорошої якості, при гарному освітленні, правильного ракурсу, кадрування або по груди, або по пояс) та звіт (скрін або фото квитанції) про оплату організаційного внеску у розмірі 100 грн на офіційний рахунок ГО.

9-14 червня триватиме голосування на сторінці організації у ФБ. Учасники будуть об’єднані в окремі вікові групи для того, щоб створити для них рівні умови. В якості голосів враховуються усі реакції на фото учасника. Увечері 14 червня по 3 лідери з кожної вікової групи проходять у другий тур голосування. Всі конкурсанти отримають дипломи.

Голосування за перше, друге та третє місця відбуватиметься на сторінці «Creative studio» в інстаграмі з 15 по 19 червня. Переможців оголосять 20 червня. Усі фіналісти одержать Дипломи фіналістів конкурсу, цінні призи від модельної школи “CS-models” та партнерів конкурсу. «Дух змагання, радість компліментам, вдячність за підтримку – це мінімум того, що Ви отримаєте протягом участі в конкурсі «МістерМіс», – запевняють організатори.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × три =