Новини

Дах у школі села Зимне відремонтують

Архів
28 переглядів

У школі села Зимне перекриють частину даху, де розміщений спортзал, актова зала та їдальня.  Півмільйона гривень першого траншу для будівельних робіт передбачили в держбюджеті за поданням парламентаря Ігоря Гузя.

Як розповіла директор освітнього закладу Юлія Степанюк, «школу збудували у 1989 році. І за 30 років дах став зовсім непридатний. З проханням допомогти ми звернулися до народного депутата Ігоря Гузя. Коли була зустріч з колективом, він зайшов у спортзал і побачив, як діти займаються спортом на уроці фізкультури, де стіни уражені грибком. Як результат – 500 тисяч гривень вже отримаємо для ремонту. Перекриватимуть найперше  частину будівлі, де приміщення знаходяться в дуже поганому стані: спортзал та актова зала, їдальня». Також пані Юля зазначила, що наразі всю документацію підготували, і, сподівається, що у березні вже розпочнуться будівельні роботи.

В опорному освітньому закладі НВК «ЗОШ I-III ступенів – ліцей» села Зимне Зимнівської ОТГ, до якого входять три школи-філії,  навчається 186 учнів. Чимало їх доїжджає  з п’яти сіл – Шистова, Горичева, Фалемич, Бубнова та Руснова.

До слова, на території навчального закладу встановили дитячий та спортивний майданчики, а також задля безпеки дітей – камери відеонагляду. Це все теж за державні гроші, залучені у громаду депутатом.

Прес-служба народного депутата.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up