На головну Новини Де і чому вимикатимуть електроенергію

Де і чому вимикатимуть електроенергію

59

Працівники Володимир-Волинської філії ПрАТ «Волиньобленерго» наступного тижня продовжують виконувати ремонтно-профілактичні роботи у місті та селах району, що зумовлює тимчасове (з 9.00 до 17.00) відключення електроенергії за такими адресами:

13 квітня у селі Хмелів на вул. Центральній, 7 – 43, 6 – 42; у селі Ліски будуть без електропостачання водогін, ФАП, бригада, ТзОВ Прогрес.

- реклама -

14 квітня – селі Хобултова на вулицях Шевченка, Київській.

15 квітня – у місті Володимирі-Волинському на вулицях Братковського, Лабораторній; у с. Селець на вул. Незалежності.

16 квітня – у селі Селець на вулицях Заозерній, Береговій.

17 квітня – у місті Володимирі-Волинському на вул. Зимнівській, Стравінського, Зубинського (з 9 00 до 16:00).

***

На звернення жителів вулиць Солопа, Марусі Чурай, Тараскіна Володимир-Волинська філія повідомляє, що 3 квітня перебоїв постачання електричної енергії у цім мікрорайоні не було. Але 4 квітня виникла аварійна ситуація на ПЛ-10кВ Л-60-04, від якої живиться комплексна трансформаторна підстанція 10/0,4кВ №25 і відповідно – згаданий мікрорайон (тому тимчасово вимикалася електроенергія), а 5 квітня було вимкнення у зв’язку з усуненням пошкодження після аварійної ситуації, що трапилась днем раніше.

При перебоях з електропостачанням Володимир-Волинська філія ПрАТ “Волиньбленерго” рекомендує звертатися за безплатним номером колцентру – 080021031.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × пять =