Новини

Де і як ремонтують дороги в районі?

Архів
7 переглядів

Питання ремонту доріг державного та місцевого значення було головним у порядку денному  чергового засідання членів громадської ради при райдержадміністрації, яке відбулось минулого тижня.

Всього доріг  у районі  –  майже 725 кілометрів, зазначив начальник відділу архітектури, містобудування та ЖКГ РДА Петро Чуцький. Він поінформував членів громадської ради про те, як ремонтували дороги в районі торік і які роботи ведуться зараз. У 2017 році  на ремонт доріг і дорожніх інженерних споруд у районі використано 11 мільйонів  133 тисячі гривень, що на 2 мільйони 468 тисячі гривень більше, ніж у  попередньому році. Таким чином ремонтні роботи проводились на ділянках доріг Лудин-Дарницьке, Вощатин-Ласків-Суходоли, Кладнів-Микитичі-Стенжаричі-Білин, Овадне-Красностав-Свійчів-Бегета-Микуличі  на ділянці сіл Білин та Овадне.

У цьому році на території району підрядник ТзОВ “Автомагістраль-Південь” продовжив ремонтні роботи, розпочаті у 2017 році на автодорозі державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне. На дорозі Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква від міста Володимира до межі з Львівською областю та  на об’їздній частині навколо міста до Н-22– проводиться поточний і середній ремонт тією ж підрядною організацією.

– Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджений перелік об’єктів, фінансування яких у 2018 році буде здійснюватись за кошти передбачуваної для області субвенції з державного місцевим бюджетам. Згідно з цим переліком у районі передбачено поточний середній ремонт доріг Кладнів – Микитичі – Стенжаричі – Білин, Овадне – Красностав – Свійчів – Бегета – Микуличі (8,9 км) та  Амбуків – Дарницьке – Заріччя  (1,6 км). Роботи будуть здійснюватись на умовах співфінансування. У цей час роботи ще не розпочались, натомість проводяться тендери на визначення підрядної організації, –  зазначив Петро Чуцький.

Щодо ремонту доріг місцевого значення, який громади проводять за власні кошти, то тут спостерігаються певні лідери: Зарічанська цього року провела таких робіт на  мільйон  800 тисяч гривень. А до кінця року буде освоєно ще 350 тисяч гривень: закінчать дорогу Новосілки-Орані, дорогу у Дігтеві та на ділянці дороги Вощатин-Ласків-Суходоли. У Березовичівській та Хобултівській сільських рада ремонти доріг та вулиць за власні кошти цього року не проводились.

Доповнив інформацію Петра Чуцького начальник філії «Володимир-Волинське дорожньо-експлуатаційне управління» Микола Хільчук. Наразі очолювана ним організація проводить в районі ямковий ремонт на таких ділянках: дорога Н-22 від міста Устилуг до міста Володимир-Волинський, дорога від села Ліски до  Верби та від Володимира до села Павлівка.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up