На головну Анонси Де на Володимирщині відключатимуть  електроенергію

Де на Володимирщині відключатимуть  електроенергію

142

Працівники  Володимир-Волинської філії  ПрАТ «Волиньобленерго»  продовжують виконувати ремонтно-профілактичні роботи у селах району, що зумовлює  тимчасове  (з 9.00 до 17.00) відключення електроенергії  за такими адресами:

23 липня – у місті Володимирі-Волинському на  вулицях С. Крушельницької, Попова, Чернишевського, Комарова, Василівській, Кожедуба, 2-2б,  О. Кобилянської, 15, 20-го Липня, Ломоносова, у провулках  Парковий, Мирний,  на Луцькій, 13-53б, 36-58, Зимнівській; у с. Хотячів на вул. Карбишева, 19-23, 20-26, Володимирівській; у  с. Зимно на  вул. Шевченка.

- реклама -

24 липня  – у с. Хотячів на  вулицях 24-го серпня, Луговій, Польовій, Зеленій, Карбишева; у  Володимирі-Волинському на  вул. Лабораторній, Гулевичівни, Зимнівській, Стравінського, Українській, Зубинського.

27 липня  – у с. Діхтів  на вул. Центральній, Шкільній,  у м. Володимирі-Волинському на вул. Зимнівській, Стравінського, Лабораторній, Гулевичівни, Українській, Зубинського,  Стуса, Братковського.

28 липня – у місті Устилуг на вул. О. Хохол, Л. Українки, Липовій, Квітковій, Миру, Стравінського, Володимирській, Пархоменка, 37, 26, 28;  у   селі Бегета на вулицях Новій, Першотравневій.

29 липня   у с. Березовичі на Яворівці, де будуть знеструмлені школа, лікарня, АТС, пошта, сільська рада.

30 липня  у  с. Бегета на вулицях Новій, Першотравневій.

31 липня  вимкнень споживачів  не заплановано.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × два =