На головну Анонси Де не буде світла

Де не буде світла

96

23 березня – в Устилузі на вулицях О.Хохол, Л.Українки, Липовій, Стравінського, Миру, Квітковій, Пархоменка, 37, 26, Гагаріна, Левінцова, Грушевського, Шевченка, Володимирській, Матросова, Левченка, Чумовицького, Набережній; у селі Зимному на вулицях Зимнівській, Шевченка.

24 березня – у м. Володимир-Волинський на вул. Берегового, Хмельницького, Філатова, Л.Курбаса, Поповича, Мальчевського, Богуна, Кривоноса, Зеленій, Н.Левицького, Квітки-Основ’яненка, Зимнівській, 28-48, Стравінського; у селі Зимному на вулицях Шевченка, Гайдамацькій.

- реклама -

25 березня – у Володимирі-Волинському на вул. Зимнівській, 93 – 100; у селі Тростянці на вулицях Шевченка, Ковпака, Гуденка, Терешкової.
26 березня – у селі Хотячів на вулицях Східній, Озерній, Мічуріна, Карбишева; у селі Сусваль на вул. Озерній, 1 – 32; у м. Володимир-Волинський на вулицях Цинкаловського, Миколаївській, Озерній, І. Франка, 2а, 4, Князя Василька, Ковельській, 10-12 від 9:00 до 13:00. Також у кафе «Лакомка», підприємстві «Укр-Петроль», магазинах «Райдуга», «Смак», Вопак, Ватсонс, Лазурит, Шанс+, Ломбарді, РАЦС, земельному відділі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

8 − 8 =