На головну Новини Де відключатимуть електроенергію

Де відключатимуть електроенергію

233

Працівники  Володимир-Волинської філії  ПрАТ «Волиньобленерго»  продовжують виконувати ремонтно-профілактичні роботи у селах району, що зумовлює  тимчасове  (з 9.00 до 17.00) відключення електроенергії  за такими адресами:

14 липня – у селі Березовичі та частково на вулиці Лотоцького у Володимирі-Волинському. Не буде цього дня світла і на вулицях Шкільній та Центральній, що у Дігтеві. Таким чином без світла будуть церква, школа, ФАП, башта, магазин.

- реклама -

15 липня – у селі Хворостів на вулицях Південній та частково на Сільській, у Дігтеві частково на Центральній та у місті на вулиці Лотоцького.

16 липня – у селі Хворостів на вулиці Тихій, у Хотячеві частково на вулиці Карбишева, а також на Зеленій, Польовій, Луговій і 24-го серпня, а у місті світла не буде на вулицях Каразіна, Липинського, Родини Тобілевичів – частково, Лотоцького – частково.

20 липня – у селі Бегета на вулицях Першотравнева, Нова № 58-68, 19-45 (без світла буде ФАП та магазин), у Вощатині на вулицях Мельника, 6-14 і Вузькій та у Володимирі-Волинському на вулиці Устилузькій, 123, 142-170 (склад ТзОВ «Гербор – Холдінг», цех будматеріалів, пошта «Нічний експрес», овочева база «Еміл», АГЗП ТзОВ «Електрон – ЛПГ», ательє «Аня»).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три + 1 =