На головну Новини Дефіле у темряві, «короновані» членкині журі та інші сюрпризи «Княжни Володимира»

Дефіле у темряві, «короновані» членкині журі та інші сюрпризи «Княжни Володимира»

571

Яскраве, цілісне, наповнене сюрпризами й неочікуваними рішеннями та до дрібниць продумане чотиригодинне шоу, яке промайнуло дуже швидко, – таким був цьогорічний конкурс краси і грації «Княжна Володимира». Головний титул і корону Княжни на ньому виборола одинадцятикласниця НВК «ЗОШ №3-ліцей» Олеся Василець. Але кожна учасниця на сцені дійства сяяла, немов переможниця.

Але спершу цокіт підборів на сцену вийшла минулорічна Княжна Ірина Гонтарук і заспівала пісню «Вільна». Саме цю потужна й жіночна композиція супроводжувала дефіле коронованих красунь у мерехтливих сукнях – переможниць попередніх років. Княжни не лише вишукано продефілювали по сцені, а й по черзі з’являлися на ній упродовж усього дійства, адже виконували роль співведучих для головного ведучого Анатолія Козака. Професіонал з величезним досвідом проведення різноманітних дійств та роботи на радіо й уродженець нашого міста, він зі своєю місією впорався пречудово: постійно взаємодіяв із залом і водночас галантно й коректно поводився із учасницями.

- реклама -

Дівчата хвилювалися, але на публіку переживань не видавали. Динамічне й запальне дефіле під композицію «Мені казково» (до речі, у якості музичного супроводу використовували виключно україномовні сучасні треки, заміксувати які допоміг звукорежисер Микола Смаль) передувало представленню конкурсанток. Тут вони мали нагоду справити враження на журі, коротко розповісти про себе, поділитися своїм світоглядом чи продемонструвати таланти: так Дарія Дубась грала на саксофоні, а Олеся Василець – на фортепіано, Катерина Міщан танцювала, а Марта Вальчук співала. А вже незабаром дівчата дефілювали у стильних ділових образах від магазину «LadyBoss».

Справжньою несподіванкою стало те, що традиційний вихід у купальниках відбувся…у темряві. Спершу світло ультрафіолетової лампи вихоплювало лише білі крильця, нашиті на купальники, то довгі сріблясті шворочки-шлейфи за плечима дівчат. І все це відбувалося під пісню Джамали «Крила». Зрештою світло таки увімкнули, але відчуття ніжної магії збереглося. Згодом учасниці зізналися, що цей вихід сподобався їм чи не найбільше. Бо якщо колись для багатьох конкурсанток дефіле у купальнику виявлялося серйозним виходом із зони комфорту, то зараз вони почувалися як артистки у сценічних костюмах (до слова, пошитих спеціально для конкурсу), а не як дівчата, яким довелося вийти на публіку у білизні.

Родзинкою цьогорічного дійства став мюзикл, над яким спільно працювали хореографка Яна Божик та викладачка ораторської майстерності Тетяна Дьоміна. За літературну основу постановки взяли тексти Лесі Українки, уривки з її листів, а танець відображав озвучену в них боротьбу натхнення і зневіри, любові і ненависті, світло і темряву, силу і слабкість. Дівчата, вбрані у чорне та біле, рухалися злагоджено і звучали переконливо. «Ми казали: якщо після мюзиклу зал кричатиме «Браво!», то нам усе вдалося», – каже Яна Божик. І зал таки вітав цими вигуками конкурсанток.

Розкішне фінальне дефіле у вечірніх сукнях теж не обійшлося без сюрпризів: претенденткам на корону Княжни задали запитання на основі анкет, які вони заповнювали, подаючи заявки на участь в конкурсі. Дівчата відповідали цікаво, дотепно, а дехто – дуже конкретно. Так Вікторія Сахарук на питання, що б змінила у місті, одразу перерахувала проблемні точки: територія цукрового заводу, парковки, дозвілля для молоді, чим викликала хвилю аплодисментів у залі.

У паузах між конкурсами та в той час, доки журі вирішувало долю учасниць, глядачів розважали запрошені артисти – ансамбль середньовічної музики «Секвенція», співаки Ольга Козак, Сергій Скулинець. Також відбулися  показ антибулінгової колекції одягу для дітей та підлітків «Слово діє» і розіграші від спонсорів – магазинів «КПІ» та «Ажур», бренду «Епікур».

До складу журі цього року уперше не увійшли представники спонсорів. Судити виступи дівчат запросили справжніх фахівців – режисерку-постановницю Ларису Половньову, одну із «мам-засновниць» конкурсу Марину Веремко, тренера з публічних виступів Бориса Карпуса, MrsPlanet 2019/2020, президенткуTheVoguemodelFashionweek, національну директоркусвітових конкурсів краси та моделінгу, власницю«Chameleonmodels»Анжелу Андреєвську(м. Львів), Queen, TopModeloftheyear2020, MissPlanetSupreme 2019, власницю титулів світових конкурсів краси, співвласницю«ChameleonKidsModels», викладачку дефіле та фотопозуванняКатрін Синеньку зі Львова.Спостерігати, як працює журі в антракті, мав можливість молодик, який переміг в аукціоні, що оголошувався на сторінці «Княжни Володимира» в інстаграмі (цю новацію запровадили, аби будь-хто охочий міг переконатися у прозорості суддівської роботи).

   Урешті судді розподілили номінації таким чином: «Артистичність» – Вікторія Сахарук, «Фотогенічність» – Єлизавета Погібельова, «Вишуканість» – Юлія Шульга, «Ніжність» – Діана Хлопцева, «Привабливість» – Олександра Савицька, «Грація» – Дарія Дубась, «Усмішка» – Катерина Міщан, «Елегантність» – Марта Вальчук, «Оригінальність» – Мирослава Задовська, «Красномовність» – Олеся Василець. За підсумками інтернет-голосуванняперемогу в номінації «Інтернет симпатія Володимира» здобула Катерина Міщан. А думка глядачів у залі співпала із думкою суддів: за кількістю голосів у залі перемогла Олеся Василець, вона ж і отримала корону «Княжни Володимира».

Усі отримали подарунки від спонсорів – «КПІ-сервіс», ПП «Смаколик»,  нічного клубу «Движок», магазину «Фанфан-тюльпан» та інших. Крім того, спеціальні призи чекали на переможниць в окремих номінаціях. Для «Княжни Володимира» це, зокрема, був сертифікат на 5000 гривень від турфірми «Тур де світ». Анжеліка Андрієвська та Катрін Синенька на правах національних директорок запросили Дашу Дубась і Віку Сахарук взяти участь у міжнародному конкурсі краси, який відбудеться в Анталії наприкінці березня.

   А вже 10 березня організаторки дійства – Наталія Ярошук, Олена Омелюх, Анастасія Азанова, Тетяна Дьоміна і Яна Божик, а також більшість учасниць на чолі з Княжною на пресконференції відповідали на запитання від журналістів і підписників – враження, роботу, хейтерів, плани на майбутнє. Зізналися, що втішені високою оцінкою дійства від запрошених суддів. «Учасниці і переможниці «Княжни Володимира» створили справжнє сестринство, яке допомагає у розвитку міста», – так описала враження від побаченого КатрінСиненька. Дівчата-конкурсантки запевняють, що оцю дружню атмосферу відчували упродовж усіх двох місяців підготовки й на самій сцені, стали справжніми однодумицями і хотіли б і далі разом створювати й реалізовувати спільні проекти для міста. Тож хтозна, як жартома кажуть вони, – можливо, незабаром з’явиться нова політична партія – «Княжна», яка красою і розумом змінюватиме світ.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 3 =