Новини

День довкілля з «Батьківщиною»

Архів
19 переглядів

Команда міської організації ВО «Батьківщина» другий рік поспіль відгукується на заклик міської влади і, відзначаючи Дня довкілля, наводить порядок на громадському пляжі біля річки Луга. Тож за сприяння чудової весняної погоди цей дружний колектив із 19-ти чоловік знову зібрався задля доброї справи. Якщо торік територію біля зарічанського мосту розчистили від чагарників і облаштували волейбольний майданчик, то цього разу оновили її межі, засипали піском.

Робота кипіла протягом кількох годин – позгрібали сухе гілля, листя, сміття, залишене безвідповідальними компаніями бите скло, повністю обкосили прилеглу територію, прибрали у кабінках для переодягання. До речі, незабаром встановлять ще одну, яку пообіцяв безплатно виготовити один із місцевих підприємців. Крім того, зібрали сміття і з води у прибережній зоні. Не забули активісти з «Батьківщини»  і про озеленення, висадивши на пляжі ряди нових дерев.

Таким чином довели, що спільними зусиллями можна поступово робити навколишнє середовище  безпечним і зручним, таким, яким би ми усі хотіли його бачити. Активісти запрошують й інших жителів міста приєднатися до цієї діяльності а також закликають, аби відпочиваючи, прибирали за собою сміття. Адже Батьківщина починається із кожного з нас.

На всі проведені минулої п’ятниці цією завзятою командою роботи не використано жодної державної копійки. Проте на наступну сесію міської ради вже готується  депутатський запит щодо надання коштів для благоустрою пляжу.

Міська  організація ВО «Батьківщина» передала 40 саджанців туй колективу ТМО, вже висаджена нова алея біля пологового будинку.

Партійці дякують  за участь у прибиранні небайдужим володимир-волинцям, особливо члену бюро обласної організації партії  Андрію Оніщуку, а також – за постійне сприяння і підтримку – депутату Верховної ради  VI скликання Віктору Олійнику.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up