На головну Новини День міста без розмаху і масовості

День міста без розмаху і масовості

9

На засідання оргкомітету з підготовки проведення Дня міста обговорили та проаналізували напрацьовані управлінням з гуманітарних питань та профільними відділами заходи.  

Як зауважив заступник міського голови Андрій Гудим, цього року не святкуватимемо день народження міста із розмахом, а лишень тематичними і не надто масовими заходами. Визначальним у плануванні локацій, де вони будуть проводитись, є наявність укриття, куди швидко можна спуститись у випадку повітряної тривоги.

- реклама -

Більшість запланованих заходів  у  рамках відзначення Дня міста  матимуть волонтерську місію зі збором коштів для ЗСУ. Наприклад, кошти, які будуть виручені з екскурсії-квесту, яку  готує для жителів та гостей міста історичний музей, будуть передані для потреб бригади.

Також на День міста у Володимирі, який відзначатиметься 30 та 31 липня, запланований велопробіг, ряд спортивних заходів, виставки картин та світлин, різноманітні майстер-класи, ярмарок місцевих умільців, благодійний аукціон, виступи колективів музичної школи, а також флешмоб, до якого кожен може долучитись, заспівавши усім відому пісню «Ой, у лузі червона калина».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять + 14 =