Новини

День Соборності України з урочистостями та святковим концертом

Архів
1 переглядів

Минулого понеділка у міському культурно-мистецькому центрі відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України.

З історичною довідкою про вікопомну подію об’єднання у 1919 році Української Народної та Західноукраїнської Народної Республіки у єдину соборну державу виступив молодший науковий співробітник історичного музею ім. О. Дверницького Богдан Янович. На єдності, незалежності та соборності України як головній, незаперечній цінності для кожного з нас наголосив у своєму виступі міський голова Петро Саганюк. Він порівняв історичний досвід державотворення із сьогоднішніми умовами, у яких щодня український народ проходить випробування на міцність, та висловив сподівання, що завдяки згуртуванню, волі та завзяттю соборна могутня Україна стане надійною запорукою щасливого життя її народу.

Користуючись урочистим моментом, міський голова також вручив жительці міста Наталії Тимчук орден та посвідчення «Мати-героїня», присвоєні їй Указом Президента України. Виступив і Андрій Бокоч  – помічник народного депутата України Ігоря Гузя, який  зазначив, що країні є чим пишатись, а отже і виховувати національну свідомість та формувати єдність потрібно на власних цінностях та досягненнях.

Хвилиною мовчання учасники зборів вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за волю та незалежність України, квіти до меморіальної дошки загиблим учасникам АТО винесли студенти педагогічного коледжу. А на святковий концерт глядачів запросили аматори сцени міста і району. У фойє діяла тематична літературно-документальна виставка «Благословенна будь, наша Україно!», підготовлена працівниками міського архіву.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up