На головну Новини День Соборності України з урочистостями та святковим концертом

День Соборності України з урочистостями та святковим концертом

40

Минулого понеділка у міському культурно-мистецькому центрі відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди Дня Соборності України.

З історичною довідкою про вікопомну подію об’єднання у 1919 році Української Народної та Західноукраїнської Народної Республіки у єдину соборну державу виступив молодший науковий співробітник історичного музею ім. О. Дверницького Богдан Янович. На єдності, незалежності та соборності України як головній, незаперечній цінності для кожного з нас наголосив у своєму виступі міський голова Петро Саганюк. Він порівняв історичний досвід державотворення із сьогоднішніми умовами, у яких щодня український народ проходить випробування на міцність, та висловив сподівання, що завдяки згуртуванню, волі та завзяттю соборна могутня Україна стане надійною запорукою щасливого життя її народу.

- реклама -

Користуючись урочистим моментом, міський голова також вручив жительці міста Наталії Тимчук орден та посвідчення «Мати-героїня», присвоєні їй Указом Президента України. Виступив і Андрій Бокоч  – помічник народного депутата України Ігоря Гузя, який  зазначив, що країні є чим пишатись, а отже і виховувати національну свідомість та формувати єдність потрібно на власних цінностях та досягненнях.

Хвилиною мовчання учасники зборів вшанували пам’ять полеглих у боротьбі за волю та незалежність України, квіти до меморіальної дошки загиблим учасникам АТО винесли студенти педагогічного коледжу. А на святковий концерт глядачів запросили аматори сцени міста і району. У фойє діяла тематична літературно-документальна виставка «Благословенна будь, наша Україно!», підготовлена працівниками міського архіву.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

6 + 18 =