Новини
Сьогодні

День театру актори «Різнобарв’я» відзначили з «випускниками»

Головне, Культура, Новини
424 переглядів

Напередодні Міжнародного дня театру володимирські театрали – народний аматорський театр-студія «Різнобарв’я» – запросили друзів і шанувальників у «Театральну вітальню». «Нам 8 років» – так називалася тепла зустріч, на якій не лише приймали вітання з нагоди свята, а й підбивали певні підсумки за роки роботи.

На сцені – афіші зі знакових вистав, але якби зібрати їх усі, вийшла б ціла галерея. Адже за 8 років «Різнобарв’я» представило 56 прем’єр! А скільки вистав загалом показали, то й не злічити. Режисерка театру, наставниця і натхненниця акторів Лариса Половньова провела коротку ретроспективу цих років роботи, а на відео тим часом демонструвалося «Театральне дефіле», де у яскравих костюмах по червоній доріжці крокували актори.

Їх, до слова, через театральні підмостки «Різнобарв’я» за ці роки пройшло більше 180. «І це лише ті, що в журналі записані», – сміється Лариса Леонідівна. Щороку доводеться відпускати у світ широкий акторів із молодіжної трупи, які вступають до вишів і їдуть в інші міста, але так само щороку вона поповнюється новими талантами. Для багатьох із них володимирський театр став знаковим етапом, який визначив майбутній шлях: четверо випускників «Різнобарв’я» зараз навчаються у театральних вишах, цього року завершує освіту молодий перспективний актор Денис Ломакін. А ще четверо вступатимуть цього року.

Але не лише акторів, а й драматургів виховує «Різнобарв’я». З успіхом на сцені йшли вистава «Пригоди в країні Казкарії» за п’єсою, яку написала Світлана Федосеєва. А нещодавно відбулася прем’єра вистави «Кицька на спомин про темінь», в основу якої, окрім моноп’єси  відомої драматургині Неди Нежданої, ліг фрагмент роману акторки театру Наталії Самрук.

Тож «Різнобарв’я» має вдосталь здобутків, які можна відсвяткувати. Із цієї нагоди до «Театральної вітальні» з вітальними словами прийшли й колишні актори театру-студії – так би мовити, його випускники, і ті, хто стояв біля його витоків. А керівниця відділу культури Олена Омелюх завітала із приємною місією – вручити режисерці та акторам подяки.

Віталіна МАКАРИК

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up