На головну Новини Депутатські оглядини лікарні

Депутатські оглядини лікарні

13

Новий операційний блок, що розміщений на п’ятому поверсі основного корпусу лікарні  вже відремонтований і в ньому  найближчими днями уже почнуть проводити оперативні втручання. Його продемонстрували  депутатам Володимирської міської ради,  які завітали у ТМО  з міським головою Ігорем Пальонкою.

Спершу  вони  оглянули підвальне приміщення (укриття) з облаштованими палатами для пацієнтів, реанімаційні та операційні зали. Керівниця КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук наголосила, що укриття облаштоване так на випадок надзвичайних станів, а запасів медикаментів вистачатиме на три місяці.

- реклама -

Завдяки співпраці адміністрації лікарні з міською владою операційний блок вдалося облаштувати відповідно до новітніх стандартів. Тут передбачені передопераційні, кімнати зберігання хірургічного та анестезіологічного обладнання, мийні та стерилізаційні. Для роботи хірургів придбані нові сучасні рентгенопроникні столи, безтіньові операційні лампи, рентгенологічна система ЕОП (С-дуга), обладнання для електрохірургії, vac-апарати, наркозні станції, лапароскопічні стійки, дозатори лікувальних речовин, монітори пацієнта та хірургічний інструментарій.  

У нашій  лікарні активно розвивається малоінвазивна хірургія. Тут постійно проводять лапаратомічні, лапароскопічні та ендоскопічні оперативні втручання, запроваджено оперативну офтальмологію та лор-операції.

«Аби наша лікарня була конкурентоспроможною в умовах дії нової реформи кластеризації варто облаштувати належним чином приймальне відділення, а також придбати ангіограф з метою подальшого облаштування інтервенційного блоку. Головний лікар уже розпочала роботу в цьому напрямку. Вирішуватимуть ці питання  за погодження депутатів міської ради», – підсумував очільник громади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісім − 8 =