Новини

Депутатські візити на потенційні об’єкти бюджетного фінансування

Архів
1 переглядів

   Голови фракцій та заступники міського голови ознайомилися із  об’єктами соціальної сфери та інфраструктури під час виїзного Дня депутата.

Депутати оглянули об’єкти, на які планують виділити кошти під час чергової сесії міської ради. Вони вивчили проблеми облаштування приміщень РАЦСу, управління соціального захисту населення, художньої школи, ДНЗ №2 і №8, ЗОШ №5, також побували на вулицях Князя Василька та у сквері Небесної Сотні, оглянули гаражні приміщення та відділення гемодіалізу ТМО.
Зокрема, у останньому є проблема з протіканням даху, руйнуються гаражі, на їх ремонт у планують спрямувати надлишкові кошти від перевиконання бюджету.
Депутати побували і у першому військовому містечку, де частина будинків не підключені до системи централізованого водовідведення, тому у планах в цьому районі міста запустити каналізаційно-насосну станцію. А також проінспектували вулиці Об’їздну, Пилипа Орлика, Генерала Шухевича, Князя Олега, Привокзальну, навідалися у селище цукрового заводу, де знаходиться комунальне приміщення амбулаторії, на капремонт якого міська рада виділила пів мільйона гривень. Порушили питання викупу частини цього приміщення під житло молодим лікарям. Говорили також про необхідність облаштування приміщення банку, аптеки та інших об’єктів соціальної інфраструктури. Делегація побувала у парку Слов’янський, де обговорила розроблення нових громадських просторів, а також перевірила роботи на річці Риловиця.
Депутати міськради здійснили візит і на очисні споруди, де гостро постала проблема реконструкції та оновлення системи, яка очищує стічні води. У міськраді планують виділити кошти на заміну обладнання, що насичує відстійники повітрям.
Побачивши все на власні очі, депутати зійшлися на думці, що аналогічні заходи потрібно здійснювати періодично, вивчати проблеми та спільно шукати шляхи їх розв’язання.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up