На головну Новини Депутатство та лікарняні чергування Галини Філімонюк

Депутатство та лікарняні чергування Галини Філімонюк

492

Її щира усмішка та сяючі очі, що випромінюють промінчики позитивної енергії, одразу підкуповують. Навіть важко повірити, що палатна медсетстра терапевтичного відділення, де нині лікують хворих на COVID, щойно з виснажливого чергування. А ще важче повірити, що медична працівниця, мама двох дітей, рукодільниця і просто гарна молода жінка Галина Філімонюк – одна з найдосвідченіших депутаток у  команді Володимир-Волинської «Самопомочі».

Ось у мене є аж два депутатські посвідчення, – каже Галина і дістає зі своєї сумочки, в якій, як і в кожної жінки, можна відшукати що завгодно, дві невеличкі сині книжечки, – перше отримала ще у 2010 році, коли мене обрали депутаткою Гайківської сільради. Проте на цю каденцію припала моя перша декретна відпустка, тому на засіданнях бувала рідко. А більш плідно довелось попрацювати протягом останніх трьох років у складі сільради Оваднівської ОТГ.

- реклама -

34-річна Галина Філімонюк родом з села Гайки Турійського району, котре приєдналось до Оваднівської громади разом із Рудою, Замостами та Ягідним. Однак уже протягом п’ятнадцяти років для неї став рідним і Володимир-Волинський, де спочатку винаймала кімнату, коли влаштувалась на роботу у лікарні, а потім остаточно оселилась, коли вийшла заміж та народила двох діток.

Володимир-Волинське ТМО –  її перше і єдине робоче місце, відколи закінчила Ковельський медколедж, тут молода жінка незмінно трудиться палатною медсестрою терапевтичного відділення. Зараз Галина на кожне чергування ходить, наче на бойове, адже з порогу одягає всі захисні обладунки, які не знімає протягом 24-х годин, доки опікується хворими на коронавірус пацієнтами.

Попри усі складнощі професії та низьку зарплатню, каже, що їй ця робота до вподоби, адже працює у дружньому колективі справжніх професіоналів. А основну свою місію вбачає не лише в уколах та крапельницях, а у підтримці хворих і часто самотніх пацієнтів, для яких навіть добре слово може стати цілющим. Не зміг устояти перед чарами турботливої медсестри і її майбутній чоловік, який потрапив до терапевтичного відділення із запаленням легень, а виписувався з лікарні по вуха закоханим у свою рятівницю.

Саме чоловік, котрий служить у поліції, і є тим надійним тилом, який її хоч і сварить інколи та відмовляє, проте підтримує у всіх починаннях. Серед таких сфер, без яких уже себе не уявляє Галина, є її депутатська діяльність. В Оваднівській сільраді упродовж останніх трьох років вона представляла інтереси одразу чотирьох сіл. За цей час депутатка від «Самопомочі» набула чималого досвіду роботи, плідно працюючи у своєму окрузі, завдяки чому вдалось ініціювати та реалізувати багато хороших справ. Зокрема, завдяки зверненню до депутата облради  Костянтина Зінкевича у  Гайки нарешті почав їздити автобус. Невдовзі обладнали  автобусну зупинку та встановили дорожні вказівники біля села. Щоправда, не вдалось до кінця каденції втілити заплановане вуличне освітлення у Гайках, каже Галина.

– Анітрохи не шкодую, що три роки тому приєднадналась до команди «Об’єднання «Самопоміч», адже за цей час ці люди мене не розчарували, а навпаки, хочеться брати приклад з таких самодостатніх, освічених та інтелігентних людей, – зазначає Галина Філімонюк.

До Володимир-Волинської міської ради кандидатка від «Самопомочі» йде, бо сподівається стати корисною при  розв’язанні проблем медичного закладу, де працює. Галина Філімонюк дуже сподівається, що у місті з’явиться більше робочих місць, а відтак молоді не потрібно буде виїжджати деінде у пошуках кращої долі. На думку кандидатки, жінок у політиці має бути якомога більше, адже слабка стать сильній ні в чому не уступає, а навпаки – саме жінки часто стають рушійною силою у  вирішенні багатьох важливих питань.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × чотири =