Новини

Депутати й урядовці шукають компроміс щодо транзитних авто

Архів
23 переглядів

Кабмін та комітет Верховної Ради з питань митної та податкової політики підтримав законопроект №4932 про введення плати за авто на іноземних номерах, який зобов’язує платити 2 євро в день за авто на єврономері при збереженні всіх митних умов, що є зараз.

   «Президент Порошенко, якого  не раз запрошував до області,  перебуваючи вперше на Волині, заявив, що прикриє схему ввезення в Україну автомобілів на іноземній реєстрації… Розумію: є зловживання, є різні моменти. Але, в моєму окрузі №19 – 150 тисяч виборців, з яких кожен третій чи сім’я кожного третього «зв’язана» з кордоном і користуються такими автомобілями. Ці люди важкою працею заробляють собі копійку, не з доброго життя»,

– наголосив  нардеп Ігор Гузь.

Ігор Гузь, від імені виборців, звернувся з проханням до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана взяти тему з транзитними авто під контроль і знайти компромісне рішення в цьому питанні.  У відповідь урядовець зазначив: «Знаю, що створена робоча група. Сам зустрічався 3-4 місяці  тому з власниками авто. Це питання неоднозначне. Згоден, що потрібно вести діалог і знаходити вихід з цієї ситуації. Але треба бути дуже виваженим. Уряд готовий долучитися до цього процесу, коли будуть внесені зміни до українського законодавства».  Володимир Гройсман також пообіцяв, що обов’язково здійснить робочу поїздку до Волинської області.

В Україні – близько півтора мільйона авто з іноземною реєстрацією. Значна частина – у прикордонних районах.  Ще торік Ігор Гузь з колегами-депутатами- провели брифінг, де висловили чітку позицію «за» збільшення терміну перебування транзитних авто.

Прес-служба народного депутата України.

Коментарі
Теги: Ігор Гузь, транзитні авто
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up