На головну Новини Депутати не прийняли рішення про продаж ТЦ “Роксолана”

Депутати не прийняли рішення про продаж ТЦ “Роксолана”

623

Підприємці, які орендують площу для торгівлі в ТЦ «Роксолана», зібралися перед входом до культурно-мистецького центру перед засіданням сесії Володимир-Волинської міської ради. Вони вимагали не продавати приміщення ТЦ. Відповідний проєкт рішення було в порядку денному.

Відповідно до проекту, будівля “Роксолани” мала бути включена в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні..

- реклама -

Депутати довго дискутувати щодо позиції з цього питання.

Прибічники позиції зберегти Роксолану в комунальній власності заявили, що варто залишити для ТЦ більше коштів за оренду, а не забирати більшу частину в міськбюджет. Наразі ж 30 відсотків від сплаченої оренди іде торговому центру, а 70 – у міський бюджет.

Як повідомили фінансисти, за 2019 рік торговий центр приніс 600 тисяч гривень до бюджету. За ці кошти провести капітальний ремонт приміщення, якому близько 60 років – неможливо, зауважив депутат Руслан Мороз.

На сесії нагадали, щоущо 90-их роках, за мерства Павла Мамедова, було продано перший поверх і сходовий майданчик торгового центру. Відтак мова йде про підготовку до продажу другого і третього поверху. Початкова ставка торгів – 15 мільйонів гривень.

“Власник першого поверху, якщо не схоче, то заблокує сходи і треба буде робити вхід”, – зауважив Саганюк.

У приватній власності і котельня, що розташована на першому поверсі. Тому питання опалення приміщення також неоднозначне.

Підприємці зазначили, що новим орендарям не дають змоги взяти в торговому центрі нове місце. Як пояснила Лариса Процька під час сесії – змінося законодавство, така ситуація в усій країні.

Думки депутатів розділилися: одні підтримували продаж, адже для капітального ремонту потрібно дуже багато коштів, а за ремонт комунального майна платитимуть з кишені міста і містян, тому варто продати; інші – відстоювали сторону орендарів, пропонуючи не забирати кошти за оренду і дати можливість відремонтувати приміщення самостійно.

Перед голосуванням Саганюк погодився, що рішення можна відтермінувати, але “туристи не будуть дивитися в центрі на конюшню”.

Під час голосування більшість депутатів “утрималися”. Тож  продавати ТЦ “Роксолана” поки не будуть.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + 10 =