Новини

Депутати, які на передовій захищають Україну

Самоврядування
214 переглядів

Сьогодні в Україні святкують День місцевого самоврядування. Свято тих, хто представляє інтереси виборців і дбає про розвиток громад.

З початком повномасштабної війни кілька депутатів змінили пріоритети й нині зі зброєю у руках боронять свою країну й виборюють щасливе майбутнє для усього українського народу.

Розповіді про депутатів органів місцевої влади, які нині на фронтах війни захищають рідну землю, читайте у цьому номері «Слова правди». Ми поспілкували з депутатським подружжям Романа та Світлани Гуків, депутами Андрієм Оніщуком, Миколою Матусевичем, Олегом Тимосевичем та Павлом Горошкевичем.

Зі зрозумілих причин, журналістки не з усіма змогли зв’язатися аби поспілкуватися. Тож окрім героїв нашої публікації, у рядах захисників – депутати Володимирської міської ради Олег Новосад, Сергій  Литвин, районної – Віктор Віленко, Юрій Прокуда, Віктор Якубський.

Колектив редакції вітає депутатів усіх рівнів з професійним святом. Нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїм громадам та нашій Україні.

Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги!

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up