Новини

Десять етномайданчиків від громад на фестивалі “Українське коровай-сузір’я”

Архів
34 переглядів

Десять  етномайданчиків представлятимуть на святі Зимнівська та Устилузька громади. Кожен із них повинен жити своїм життям і мати сценарій.  На цім наголосила голова  оргкомітету Наталія Василець. Тож їхнім господарям варто визначитись, чим частуватимуть та розважатимуть гостей міста.
Найкращі майстри та майстрині  – вишивальниці, коровайниці, гончарі та інші  з міста і району представлятимуть  свої вироби на виставці.
Вже традиційно на площі Героїв відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції, на який планується запросити відомих виробників з області. Володимирчани та гості міста матимуть можливість скуштувати смаколики на виїзній торгівлі закладів харчування.

Досить цікавою та насиченою буде дитяча програма. Її сценарій поки обговорюється, але вже відомо, що мають залучити аніматорів.  Чимало розваг для чоловічої половини.  Справжні козаки змагатимуться у богатирських іграх, де перетягуватимуть автомобіль, візьмуть участь у гирьовому виді спорту, метанні ядра тощо.  А також кожен бажаючий матиме можливість долучитися до  майстер-класів, які проводитимуть  народні умільці. Але і це ще не все, бо програма фестивалю передбачає чимало конкурсів та розваг, виступів фольклорних колективів та багато цікавого.

Жанна  БІЛОЦЬКА.

Коментарі
Теги: "Українське коровай-сузір'я", Жанна Білоцька, район
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up