Новини

Десять призерів обласного конкурсу-захисту МАН у ліцею «Центр освіти»

Архів
2 переглядів

У третьому турі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Волинського відділення Малої академії наук взяли участь 16 учнів ліцею «Центр освіти». Десятеро із них посіли призові місця.

Для того, щоб здобути перемогу, конкурсанти мали продемонструвати найкращі результати у декількох етапах. Спершу вони проводили наукові дослідження, ставили експерименти і готували письмову роботу, відповідно до вимог МАН. Далі юні науковці мали написати контрольну, щоб продемонструвати свій рівень знань із базової дисципліни. І зрештою – презентувати  свій доробок перед колегами і суддями та відповісти на запитання, які у них виникали. Варто зазначити, що змагання відбуваються між усіма учасниками кожної секції загалом, без розподілу по класах.

Десятеро ліцеїстів продемонстрували високий рівень підготовки і привезли із конкурсу-захисту призові місця. Так, у секції «Хімія» друге місце посів восьмикласник Богдан Павлюк, а третє – одинадцятикласник Денис Гись. Ірина Мацюк з 10 класу стала другою у фольклористиці. Таке ж місце але у секції «Загальна біологія» здобула її однокласниця Вікторія Ліпко.

Дві роботи підготувала і посіла одразу два третіх місця – у секціях «Українська література» і «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» – дев’ятикласниця Олена Коляно. Її однокласниця Яна Шевчук стала третьою у секції «Зоологія і ботаніка».  І ще троє десятикласників посіли третє місця: Михайло Андрощук (секція «Валеологія»), Оксана Форманюк («Медицина») та Вікторія Хомюк («Екологія»).

Готували учнів вчителі хімії Юрій Гись, біології Наталія Дядіо, екології Олена Тлучкевич, української мови Наталія Кліщук та Алла Майкут й історії Лариса Форманюк.

Більше про наукові дослідження ліцеїстів «Центру освіти» – в наступних номерах газети.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up