Новини

Десятий сезон зимової агрошколи

Архів
7 переглядів

У міськрайонному центрі зайнятості триває освітній проект зимової агрошколи, яка тут діє уже десятий сезон. У першім у цім році засіданні взяли участь постійні партнери центру зайнятості та безробітні з сіл району.

Цього разу державний інспектор управління фітосанітарної безпеки держпродспоживслужби Тетяна Грушевська розповіла як захистити рослини від хвороб і шкідників. А різних методів є чимало, й вони з кожним роком удосконалюються. Серед них – агротехнічні, механічні, хімічні та біологічні. Цікавою виявилась інформація про використання попелу у сільському господарстві, який є не тільки відмінним добривом, а й має фунгіцидні та  інсектицидні властивості. Тут розповіли як правильного зберігати моркву, як вирощувати розсаду, щоб отримати добрі врожаї.

Також фахівець відповіла на запитання, дала практичні поради щодо тем інших занять, які найбільш затребувані у весняний період. Отож продовження роботи освітнього проекту планується за найбільш актуальними напрямками і має на меті практичне використання отриманих учасниками знань та навиків для ефективного ведення власного селянського господарства.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up