У міськрайонному центрі зайнятості триває освітній проект зимової агрошколи, яка тут діє уже десятий сезон. У першім у цім році засіданні взяли участь постійні партнери центру зайнятості та безробітні з сіл району.

Цього разу державний інспектор управління фітосанітарної безпеки держпродспоживслужби Тетяна Грушевська розповіла як захистити рослини від хвороб і шкідників. А різних методів є чимало, й вони з кожним роком удосконалюються. Серед них – агротехнічні, механічні, хімічні та біологічні. Цікавою виявилась інформація про використання попелу у сільському господарстві, який є не тільки відмінним добривом, а й має фунгіцидні та  інсектицидні властивості. Тут розповіли як правильного зберігати моркву, як вирощувати розсаду, щоб отримати добрі врожаї.

- реклама -

Також фахівець відповіла на запитання, дала практичні поради щодо тем інших занять, які найбільш затребувані у весняний період. Отож продовження роботи освітнього проекту планується за найбільш актуальними напрямками і має на меті практичне використання отриманих учасниками знань та навиків для ефективного ведення власного селянського господарства.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 2 =