На головну Новини Дев’ятеро хворих на Covid-19 зафіксовано на Володимирщині

Дев’ятеро хворих на Covid-19 зафіксовано на Володимирщині

62

Загальна кількість хворих на коронавірусну хворобу на Володимирщині, зафіксованих з початку епідемії, на 13.00 22 квітня налічує дев’ятеро осіб. Троє з них – жителів району, шестеро – міста, повідомила в.о. головного лікаря ТМО Тетяна Ващук.

За інформацією медиків, восьмеро пацієнтів перебувають на амбулаторному лікування удома, в самоізоляції. Їхній стан тримають на контролі сімейні лікарі. Самопочуття пацієнтки, 42-річної жительки села Підгайці, яку було госпіталізовано в обласну інфекційну лікарню, поліпшилося. «Якшо раніше її стан кваліфікували як стан середньої тяжкості, то зараз він нетяжкий. Сподіваємося, ПЛР-тест покаже негативний результат, і можна буде казати про одужання», – каже Тетяна Ващук.

- реклама -

Однак, повідомляється, що у жительки Володимир-Волинського району, яка поверталася в Україну через митний пост “Ягодин” експрес-тест виявився позитивним. Жінка – мешканка села Селець, яка зараз перебуває на обсервації за межами рідного населеного пункту. Втім експрес-тести часто показують хибнопозитивні або хибнонегативні результати, тому до того часу, поки медики не отримають результати ПЛР-дослідження, говорити про ще один випадок зараження Covid-19 підстав немає.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 + 18 =