Новини
Сьогодні
20.07.2024

Дев’ятеро випускників ліцею на Алеї Слави

Війна, Володимирська
429 переглядів

У володимирському ліцеї імені Олександра Цинкаловського відбулось відкриття Алеї Слави – пам’ятної стели зі світлинами дев’яти полеглих захисників, які колись вчились або ж працювали у цьому закладі освіти

На подвір’ї ліцею з цієї нагоди зібрались рідні й близькі воїнів, міський голова Ігор Пальонка, настоятель Свято-Василівської церкви отець Тарасій, дирекція, педагоги та учні навчального закладу.  Про це повідомляє Володимирська міська рада.

Під час хвилини мовчання прозвучали імена Героїв, які тепер навіки закарбовані як в історії України, так і в Книзі пам’яті ліцею – Василь Крищук, Андрій Нікончук, Олег Сичевський, Олег Митошоп, Роман Середа, Роман Калашнюк, Андрій Нехай, Тарас Савчук, Павло Гасичак. Усі вони полягли за волю й незалежність України у різні періоди російсько-української війни, проте більшість – після початку повномасштабного вторгнення.

Директор академічного ліцею Олександр Романюк розповів, що ідею створити у закладі власну Алею Слави подали учні, а дирекція та вчителі її підтримали. Освятив пам’ятну стелу та помолився за упокій душ українських воїнів отець Тарасій (на знімку).

Коментарі
Теги: вічна пам'ять Героям
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up