На головну Новини Діалог церкви з владою про богослужіння і обмеження масових заходів

Діалог церкви з владою про богослужіння і обмеження масових заходів

158

Відбулася нарада у режимі телеконференції між Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій та керівником Національної поліції України генералом поліції Ігорем Клименком.

Генерал повідомив, що проведення богослужінь у храмах з дотриманням санітарних карантинних норм та участю не більше 10 осіб – не забороняється. Разом з тим постанова КМУ накладає заборону на пересування, що на практиці обмежуватиме можливість мирян приходити до храмів.
За підсумками наради запропоновано у найближчий час надати загальні роз’яснення та вказівки на місця щодо порядку виконання карантинних обмежень, адже зараз помітно, що є істотна різниця у їхньому трактуванні.

- реклама -

Пункт 7 постанови КМУ передбачає заборону з 6 квітня ц.р. «масових релігійних заходів», однак необхідне роз’яснення, від якої кількості учасників захід вважається «масовим».

Київська Митрополія проводить і надалі проводитиме діалог з органами влади щодо виконання карантинних обмежень у спосіб, який не передбачатиме повного припинення богослужінь, повідомляють у пресслужбі Київської Митрополії Української Православної церкви (ПЦУ).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сім − 4 =