На головну Новини Дійшла черга і до реорганізації райдержадміністрацій

Дійшла черга і до реорганізації райдержадміністрацій

61

У області стартував процес реорганізації районних державних адміністрацій, про що повідомили у облдержадміністрації. Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою на Волині утворено чотири нових райони. Відповідні рішення Верховна Рада України прийняла ще влітку 2020 року. Разом зі скороченням кількості районів, має відбутись і скорочення кількості районних державних адміністрацій.

Минулого тижня Кабінет Міністрів України затвердив порядок здійснення заходів щодо утворення та реорганізації РДА, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків райдержадміністрації, що припиняють свою діяльність. Передбачається, що на Волині шістнадцять районних державних адміністрацій буде реорганізовано через приєднання до чотирьох в адміністративних центрах нових районів: Володимир-Волинському, Камінь-Каширському, Ковельському та Луцькому.

- реклама -

До Володимир-Волинського району з адміністративним центром у нашому місті за новим поділом входять території Володимир-Волинської, Нововолинської  та Устилузької міських, Іваничівської і  Локачинської селищних, Затурцівської, Зимнівської, Оваднівської, Павлівської, Поромівської та Литовезької сільських територіальних громад. Чисельність його населення становить 174 тисячі  542 осіб, загальна площа – 2430 квадратних кілометрів.

Процес реорганізації РДА координуватиме обласна державна адміністрація. Незабаром нею буде утворено спеціальні комісії, що відповідатимуть за державну реєстрацію нових адміністрацій та реорганізацію старих, інвентаризацію та передачу майна, складання та подання фінансової та бухгалтерської звітності, переведення працівників.

У своїй діяльності новосформовані районні державні адміністрації керуватимуться чинним законом України «Про місцеві державні адміністрації», а їх голів призначить президент України за поданням Кабміну. Найближчим часом уряд також визначить структуру та чисельність працівників РДА. Після цього буде сформований їх новий склад на місцях, а до завдань входитиме  взаємодія з новообраними районними радами.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × два =