Новини

Дім посиленого контролю

Архів
2 переглядів

Будівництво 44-квартирного будинку у місті Володимир-Волинський планують завершити вже цього року. Аби з’ясувати усі робочі питання, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик минулої п’ятниці  ініціював розширену нараду за участю представників місцевої влади, підрядних організацій, проектантів, енергетиків та газовиків.

Як повідомив Леонтій Кондратюк – заступник директора «Вінницької будівельної компанії», яка виграла тендер, роботи розпочалися наприкінці березня: обстежили довгобуд, виявили додаткові завдання. Проблемою лишається газопостачання та підключення до електрики нової КНС, її можна  розв’язати при внесенні  змін до проектно-кошторисної документації.

– Це питання на особистому контролі Прем’єр-міністра України. Наприкінці жовтня очікуємо повернення бійців 14-ої окремої механізованої бригади на постійне місце дислокації. Не виключено, що керівництво держави завітає на Волинь, аби відзначити військовиків. Тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб завершити всі роботи вчасно та виконати їх доброякісно, – зазначив Володимир Гунчик.

Тож  голова ОДА  поставив завдання до кінця вересня мати повний пакет документів для підключення електроенергії в будинку та проведення газопостачання, він зобов’язав першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука двічі на тиждень – в понеділок та п’ятницю – звітувати про зроблене. На початку жовтня відбудеться нарада безпосередньо на будівництві, де визначать ступінь готовності житла для військовослужбовців.

Будівництво  будинку розпочалося ще десять років тому, однак, через брак фінансування, роботи були заморожені вже у 2012 році. Через чотири роки відбувся тендер і торік 28 грудня працівники «Вінницької будівельної компанії» приступили до виконання робіт. Планується, що квартири у новобудові передадуть військовим 14-ої ОМБР та учасникам АТО.

Начальник КЕЧу підполковник Володимир Лісков повідомив, що у Володимир-Волинському гарнізоні 286 чоловік на  квартирній черзі, з них 183 перебувають на першій, 34 мають право позачерговості. 132 з тих,  хто у черзі, є учасниками АТО. Триває погодження попереднього розподілу квартир та перевірка усіх документів. Голова ОДА  наголосив, що необхідне публічне обговорення списку тих, хто отримає квартири, аби не викликати невдоволення громади. Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up