На головну Новини Діти малювали і співали для рідного міста

Діти малювали і співали для рідного міста

272

У День захисту дітей міська площа розквітла дитячими малюнками. Більшість учасників традиційного конкурсу кольоровою крейдою вітали рідне місто з 1030-річним ювілеєм.

Віка Смолярчук із 8-В, разом із Анею Матусевич і Танею Шевчук з 7-В  ЗОШ № 3 намалювали людські долоні,  які тримають Успенський собор. Так символічно хотіли сказати, що доля рідного міста –  його історії і майбутнього – у руках самих жителів Володимира. Дівчатка відпочивають у шкільному таборі «Вітрило» і прийшли на площу зі своїми вожатими, студентами педколеджу Оленою Вавринюк та Віталієм Мазуром (на головному фото усі разом).

- реклама -

Друго- і третьокласники із загону «Метелик» табору «Калинонька» другої міської школи, які прийшли на майдан із вчителями Тетяною Дячук і Наталією Князевою, також малювали рідне місто, але дуже поспішали до інших табірних справ й не дочекалися, поки учасникам роздавали чесно зароблені солодощі.

Першість серед юних художників на асфальті виборов загін «НЛО» пришкільного табору першої міської школи. А друге місце – у хлопців і дівчат із загону «Весела сімейка», які закінчили 4-ий клас, а малювати прийшли на площу зі своєю вчителькою Оксаною Мудрик, з якою їм, уже, по суті п’ятикласникам, ще зовсім не хочеться прощатися. Вони також малювали на асфальті сюжет про свою любов до рідного міста. Третє місце – у одинадцятого загону пришкільного табору другої  міської школи. Центр надання безплатної правової допомоги відзначив малюнок  шостого загону школи № 5, і подарував дітям настільну гру.

Солодощами пригостив усіх учасників конкурсу депутат від міської фракції ВО «Батьківщина» Андрій Гудим. Наймолодшим художникам Арині, Дмитрику і Кирилу він подарував сертифікати на придбання іграшок чи дитячих канцтоварів.  А ще на площі пройшли веселі дитячі флошмоби, ігри та конкурси.

У  КМЦ на фестивалі «Веселі нотки» співали вихованці дитсадків.  Пізніше відбувся  фінал конкурсу вокалістів «Юні голоси», до якого пройшли вихованці народної студії вокального співу «Лодомир» та дитячої музичної школи. Його гран-прі виборола  улюблениця володимирської публіки й переможниця багатьох пісенних конкурсів різного масштабу 14-річна Ліна Ткачук. Надією конкурсу журі назвало п’ятирічну Тетянку Марчук. Серед фіналістів молодшої вікової групи віком 6-9 років першу  премію присуджено Софії Оліфирук, другу – Олександрі Шушняк, третю – Вероніці Гордіюк та Ірині Приступі. У середній групі віком 10-12 років – першу премію виборола Вероніка Сав’юк, другу – Уляна Сурмик та Ольга Луцюк, третю – Олена Пилипець і Софія Мєлкоєдова. У другій середній групі, віком 13-15 років, першість розділили  Анна Лазорко та Юлія Юнак, другу премію вибороли аж троє – Вдад Данильчук, Олеся Василець і Марта Вальчук, третю – Аліна Смірнова, Юлія Сулик та Ярослава Самолюк. Серед найстарших вокалістів, яким від 16 до 18 років перше місце у Ірини Гонтарук, друге – у  Владислави Цицьори, третє у Маргарити Берладіної.

Серед вокальних ансамблів найкращими визнано два дуети сестер – Анастасії й Ангеліни Слісаруків та  Юлії й Анни Акієвих. Друга премія, за рішенням журі, присуджена тріо у складі Олесі Василець, Богдани Федини і Дарини Грицевич. Третьої премії не присуджували. Переможців навчають викладачі Галина Тюрікова, Жанна Рідерська – зі студії «Лодомир» центру позашкільної освіти і Оксана Козлюк й Наталія Вавринюк із музичної школи.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 + 8 =