У рамках проекту «Турбота взамін на любов», який став переможцем у міському конкурсі проектів, розроблених інститутами громадського суспільства стосовно дітей у Володимирі-Волинському, близько двадцяти дітей з особливими потребами разом з батьками та організаторами – депутатом міської ради Максимом Климюком та Оксаною Сапігою у неділю відвідали Рівненський зоопарк.

Хлопчики та дівчатка не тільки побачили різноманітних екзотичних тварин, а й погодувади їх і торкнулися. Кілька тижнів тому вони вже побували на кінній фермі в урочищі «Фастів», де каталися верхи. Тож організатори проекту вирішили продовжити знайомити маленьких учасників з тваринним світом. Бо ті емоції, які вони переживають, не тільки позитивно впливають на психологічний стан, а й надовго залишаються у пам’яті.

- реклама -

Повертаючись додому, зупинились у Житанях, де на усіх вже чекали смачнющі козацький куліш та уха, приготовані Павлом Марходеєм та Валерієм Малишевим, – батьками одних із учасників, а також піца від піцерії “Каскад”. Що ще планують організатори – залишається таємницею, про яку дізнаємось згодом. Але запевняють, що це буде цікаво і неперевершено.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =