Новини

Діти з особливими потребами повірили у себе

Архів
101 переглядів

Вперше у нашім місті відбувся творчий  конкурс «Повір у себе і в тебе повірять інші», і тривав він місяць. Цей захід для дітей  з особливими потребами організували  міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з управлінням освіти, молоді та спорту, котрі у такий спосіб хочуть привернути увагу до проблем дітей з функціональними обмеженнями й допомогти їм розвинути творчі здібності.

А результати конкурсу підсумували у Міжнародний день захисту дітей – у КМЦ на дитяче свято запросили 14 учасників разом з їхніми батьками і опікунами.

На виставці у фойє показали творчі роботи  дітей у різних техніках – малюнки, вироби з бісеру, декупаж, картини зі шкіри, орегамі, ляльки-мотанки тощо. Кожен учасник старався, хоч і не без допомоги дорослих, а їхні вироби ніби сонечком гріли. Такі ж світлі й безпосередні були і самі діти, котрі залюбки спілкувалися і куштували солодощі, якими частували організатори дійства.

Відкрила свято керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк, вітала дітей з перемогою у цім конкурсі директор МЦСССДМ Ірина Пикалюк, а  голова ГО «Берег надії» Олена Кандиба дякувала усім за розуміння і підтримку, за те, що таке дійство організували у червні, а не, як зазвичай, у грудні, в Міжнародний день інвалідів.

Відтак, переможцем  конкурсу визнано Анну Малишеву, друге місце – у Володимира Гуля, третє – у Миколи Литвинюка, котрих нагородили подарунками від міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й грамотами міського голови. Також подяками  міського голови за участь у конкурсі відзначені Анастасія Горейко, Віта Бацанська, Олександр Юрчук, Христина Андреюк, Діана Нікітіна, Денис Розум, Михайло Панасюк, Ангеліна Лисик, Ілля Подзізей, Ірина Кальнюк  та громадська організація «Берег надії».

Не обійшлося тут і без забав, конкурсів, розваг та веселощів. А ще діти залюбки «перевтілювалися» у героїв вистави «Попелюшка», приміряли костюми і фотографувалися з акторами  аматорського театру-студії «Різнобарв’я».

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Теги: Ірина Пикалюк, Берег Надії, Олена Кандиба, Тетяна Адамович
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up