Новини

Дітям загиблих військових 100-ої бригади організували відпочинок

Новини
143 переглядів

П’ять днів діти загиблих воїнів волинської «сотки» безплатно перебуватимуть у таборі на Закарпатті. Ініціатива у проведенні такого заходу належить командуванню та капеланській службі 100-ї ОБр.

Тож вихідними діти у супроводі своїх мам (загалом 15 людей) вирушили на відпочинок, що організовує «Інститут зцілення травм». З доїздом на Закарпаття і у зворотньому напрямку допомогла ОВА разом із ПП «АТП Луцьк».

У рамках програми табору для дорослих проведуть психологічні лекції з практичною частиною від психологів і групи підтримки. А діти в ігровій формі навчатимуться розуміння та прийняття власних емоцій, а також вчитимуться долати стресові ситуації та проходити складні життєві обставини.

Також на учасників табору чекають спільні вечори з розважальною програмою, цікаві ігри та естафети, творчі майстер-класи та нові знайомства.

«100-а ОБр пам’ятає побратимів, які вже назавжди в її строю. Увага та підтримка сімей загиблих військовослужбовців – наш святий обов’язок», – зазначають на сторінці 100-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up