На головну Новини «Дівчатам потрібна ваша підтримка», – організаторки «Княжни Володимира»

«Дівчатам потрібна ваша підтримка», – організаторки «Княжни Володимира»

539

Триває підготовка ювілейного конкурсу «Княжна Володимира», а ми продовжуємо ділитися свіжими новинами. Остаточний склад іще не сформовано, адже організатори поки не визначилися, скільки дівчат вийде на сцену – вісім, дев’ять чи десять. Але побачили, хто точно візуально випадає з цьогорічної концепції і вже попрощалися з ними. Решта ж претенденток на титул «Княжни» відвідують двогодинні заняття чотири рази на тиждень.

Для дівчат провели заняття з дефіле та хореографії, а також вони мали урок макіяжу від Світлани Господарик. «Останнє потрібне, щоб кожна з дівчат вміла оперативно причепуритися, знала, які засоби їй потрібні, та не витрачала на них зайвих коштів, – пояснює одна з організаторів конкурсу Анастасія Азанова. –  Розуміємо самі і дівчата теж це вже відчули, що знаходяться під пильним суспільним наглядом, тож уже з цієї миті мають завжди бути на висоті».

- реклама -

З учасницями уже познайомилася хореографка Яна Божик, яка долучиться до амбітної цьогорічної цілі – постановки мюзіклу, що об’єднає у собі два конкурси – танець та ораторську майстерність. Організатори обіцяють докласти максимум зусиль, щоб глядачі під час нього поринули у справжній вир емоцій.

– Приємно констатувати, що до нас вже самостійно звертаються підприємці, які хочуть підтримати конкурс фінансово, – розповідає Анастасія. – Оформлення сцени, пошиття купальників (а цього року плануємо і цей вихід перетворити на феєричне шоу), виготовлення конкурсних футболок, одягу та реквізиту для мюзіклу, б’юті-команда та фотосесія – на все це йдуть великі кошти. Але результат… Результат, який окрилює десятку юних дівчат, радує око і душу тисячям володимир-волинців!

«Хочемо попросити вас, дорогі читачі, – продовжує Настя, – підтримуйте нас і дівчат морально. Не пліткуйте, не вигадуйте й не розповсюджуйте небилиць про конкурс. Ми всі зацікавлені у якнайкращому виступі на сцені РБК 8 березня, а для цього працюємо максимально продуктивно. Дівчатка поєднують навчальний процес з підготовкою, ЗНО і свої додаткові заняття… Тому нам усім потрібні ваші віра і підтримка!».

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − 13 =