Новини
Сьогодні
20.07.2024

Діятимуть правила поведінки на підприємствах стратегічного значення

Лайфстайл, Новини
164 переглядів

Верховна Рада погодилась із пропозиціями президента Володимира Зеленського та виключила із законопроєкту № 7731 норму про право роботодавця на звільнення працівника за неінформування про зв’язки з фізособами, які перебувають у РФ та в окупації.

“Дотримуючись пропозицій президента, Верховна Рада також доповнила законопроєкт новими частинами, згідно з якими складовою правил внутрішнього трудового розпорядку можуть бути правила поведінки на підприємстві, в установі, організації, які містять положення, зокрема, про зобов’язання працівників про нерозголошення інформації з обмеженим доступом, яка становить державну чи комерційну таємницю, а також про умови роботи з конфіденційною інформацією”, – йдеться у повідомленні.

У законопроєкті йдеться, що встановлення правил поведінки на підприємствах, в установах, організаціях, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, та/або об’єктах чи операторах критичної інфраструктури є обов’язковим.

Вісім правозахисних організацій в Україні звернулися з проханням ветувати закон, назвавши таку норму “підставою для утисків і стигматизації тих, хто має родичів в окупації, і людей, які досі там зареєстровані, але виїхали за кордон”.

Коментарі
Теги: Підприємства стратегічного значення, правила поведінки
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up