Новини

Діє «гаряча лінія» кризової підтримки від ветеранського фонду

Війна, Разом до перемоги
273 переглядів

0 800 33 20 29 – це першомоментна допомога для ветеранів війни, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях. Гаряча лінія кризової підтримки – це безплатна  та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. Допомога надається ветеранам у двох напрямах: гаряча лінія кризової підтримки, де цілодобово та безплатно ветерани і їхні родини можуть отримати допомогу від фахових психологів у моменти кризи; щотижневі групи підтримки, які створені для ветеранів та членів їхніх родин, пропонуючи формат змішаного середовища підтримки.

Отримати консультацію психологів можуть: ветерани, які адаптуються у цивільному житті та їхні рідні, які допомагають; родини військових, які чекають їх з фронту; українці, які пережили обстріли, окупацію, повернулися з полону, втратили рідних чи житло.

Фахівці лінії — це кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід. Очолює цю команду ветеран, який надає допомогу за принципом «рівний-рівному» .

Послуга є безоплатною та працює 24/7.

Проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування , яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.

Коментарі
Теги: допомога військовим, психологи
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up