Новини

Для безпечного використання електросамокатів

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
115 переглядів

У міськвиконкомі за участі підприємців, що надають послуги прокату електросамокатів, представників виконавчих органів місцевої влади, поліції, муніципальної варти, КП «Полігон» та місцевих ЗМІ обговорили  умови співпраці і підписали відповідний меморандум. 

Попередньо був розроблений текст цього документу про співпрацю, до якого підприємці вносили свої пропозиції щодо технічної реалізації вимог та правил користування. Користування електросамокатами не повинно створювати загроз для безпеки пересування вулицями міста. Підприємці, зокрема ті, які надають у прокат електросамокати “JET”, активно брали участь у обговореннях. На запитання про контроль за дотриманням швидкісного режиму відповіли, що він здійснюється через програмне забезпечення, яке обмежує максимальну швидкість.

Основне обмеження швидкості – до 20 км/год, на території парку «Легенда» – до 10 км/год, на території парку «Слов’янський», Площі Героїв, інших парків та скверів – до 15 км/год.

Підприємці повідомили, що програмне забезпечення дозволяє користуватись цим транспортом лише особам, які досягли 14­річного віку, що підтверджується банківською картою. Варто наголосити, що користування електросамокатами дітьми молодше 14 років є порушенням правил дорожнього руху, оскільки електросамокати прирівняні до транспортних засобів! Відповідальність за це несуть батьки.

Коментарі
Теги: "Володимир, електросамокати
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up