На головну Новини Для  детінізації  ринку   праці

Для  детінізації  ринку   праці

50

Урядом затверджено заходи,  спрямовані на детінізацію ринку праці.

З метою детінізації зайнятості і доходів населення розпорядженням  уряду  від 5 вересня  цього року № 649-р передбачається з 5 жовтня проведення державними службою України з питань праці, фіскальною, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних  комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

- реклама -

   Згідно із статтею  265 Кодексу законів про працю України розмір штрафу за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту)  становить 30 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (у 2018 році розмір штрафу 111  тисяч 690 гривень).

Нині ще є час проявити відповідальне ставлення як до законів нашої держави, так і  працівників, легалізувавши їх  працю.

Тетяна ІЛЬНИЦЬКА,

начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення  міськвиконкому.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 × 4 =