Новини

Для децентралізації енергосистеми забезпечення альтернатичними джерелами енергії

Лайфстайл, Новини
79 переглядів

Задля забезпечення громадян і бізнесу альтернативними джерелами енергії Кабмін планує скасувати ввізне мито та ПДВ на все енергетичне обладнання, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд сприятиме створенню альтернативної генерації в Україні. На нараді 3 червня обговорили необхідні для цього кроки. Представники уряду «розглянули можливість скасування ввізного мита й ПДВ на все енергетичне обладнання та комплектуючі до нього, а також спрощення митних процедур для його ввезення». За його словами, «це дасть можливість громадянам і бізнесу забезпечити себе альтернативними джерелами енергії».

Прем’єр-міністр нагадав, що Кабмін працює над децентралізацією енергосистеми. Він зазначив, що «триває діалог із партнерами про поставки дизель-генераторів, когенераційних установок, мобільних котелень – насамперед для прифронтових регіонів». «Дав доручення опрацювати питання надання пільгових кредитів на генеруюче обладнання. Міненерго також доручено спільно з партнерами опрацювати питання щодо встановлення газопоршневих установок у кожному обласному центрі. Росія робить усе, щоби знищити нашу енергосистему. Ми докладаємо максимум зусиль, аби підготуватися до складного опалювального сезону», – додав він.  Унаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації.

Коментарі
Теги: ввізне мито, Електричне обладнання, скасовано
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up