На головну Анонси Для дітей – піньята, наукові експерименти та історичний квест

Для дітей – піньята, наукові експерименти та історичний квест

132

Розпочнемо із найприємнішого: вхід на території «Княжого» для дітей до 12 років є безплатним. Але лише за умови, що їх супроводжує хтось із дорослих.

Постійно працюватиме дитяче містечко, де на найменших відвідувачів чекатимуть мистецькі майстер-класи і наукові експерименти, цікаві ігри і веселі забави. Зокрема, дітлахи розбиватимуть піньяту, знайомитимуться з дивовижною неньютонівською рідиною, розписуватимуть імбирне печиво, вивчатимуть англійську мову.  На локації постійно працюватимуть студія малюнку, «сушка» дитячих робіт, аквагрим. Найменші зможуть побавитися на майданчику у «княжому» стилі, який днями встановили у парку Заріччя – там він, до речі, залишиться і після закінчення фестивалю.

- реклама -

   На трохи старших дітей чекатиме захопливий квест «Стежками княжого граду» (у суботу – для дітей 6-8 років, у неділю – 8-14).  Для того, аби отримати перемогу, потрібно пройти сім локацій і на кожній здобути ключа. Та команда, яка принесе всі ключі на фініш, переможе. Стартуватиме квест о 14.00 в парку «Слов’янський», а фінішуватиме на території «Княжого».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять − 4 =