Новини

Для ефективнішої роботи структурних підрозділів з питань ветеранської політики

Лайфстайл, Новини
112 переглядів

Уряд прийняв постанову “Про внесення до деяких постанов Кабінету Міністрів України змін щодо окремих питань діяльності місцевих структурних підрозділів, на які покладено функції з питань ветеранської політики”.

Нині в регіонах утворюють структурні підрозділи з питань ветеранської політики (самостійні або в складі департаментів чи управлінь соціального захисту), основним завданням яких визначено виконання функцій з реалізації ветеранської політики, зокрема: встановлення статусів ветерана війни та членів сімей загиблих захисників та захисниць України, видача посвідчень (продовження їхньої дії), видача проїзних талонів, видача нагрудних знаків тощо.

Ухвалення постанови забезпечить можливість виконувати функції з реалізації ветеранської політики вже створеними самостійними ветеранськими підрозділами та не перешкоджатиме виконанню цих функцій органами соціального захисту населення, які продовжують виконувати функції з реалізації ветеранської політики.

Розширення інфраструктури органів, які реалізують ветеранську політику, зокрема, шляхом створення відповідних структурних підрозділів, сприятиме тому, що органи державної влади, задіяні в системі реалізації ветеранської політики, стануть більш ефективними, прозорими та доступними для ветеранів війни, членів сімей загиблих оборонців, та головне – відповідатимуть на потреби та запити кожного та кожної. Планується, що структурні підрозділи будуть також задіяні до процесів цифровізації ветеранських послуг.

Коментарі
Теги: ветерани, соціальна політика, цифровізація
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up