На головну Новини Для поповнення банку крові запрошують донорів

Для поповнення банку крові запрошують донорів

51

Жителів Володимирщини, внутрішньо переміщених осіб та всіх небайдужих запрошують долучитися до здачі крові.

Як повідомляє завідувач Володимир-Волинського відділення трансфузійної допомоги Володимир Панащук, через те, що термін зберігання крові та її компонентів – не більше 42 днів, виникла необхідність поповнити її запаси. Більше того, відтепер завдяки наявності відповідних нормативних документів і прописаних процедур від Міністерства охорони здоров’я є можливість передавати ці життєво необхідні препарати медзакладам, у яких рятують життя нашим захисникам – військовослужбовцям Збройних сил України та представникам інших силових структур.

- реклама -

Останнім часом, за словами Володимира Олексійовича, активність охочих здати кров дещо знизилася, тож постала потреба у пошуку нових донорів. Ті, хто робитиме кровоздачу вперше, як і кожен відвідувач станції переливання крові, пройде увесь «шлях донора», тобто цілий спектр обстежень: на рівень гемоглобіну, визначення групи крові, аналізи на наявність інфекційних захворювань (гепатити, СНІД, сифіліс). Тобто, зважуючись на добру справу, людина може отримати інформацію про стан свого здоров’я.

– Якщо ви запланували візит до відділення трансфузійної допомоги, спершу підготуйтеся. Не споживайте гострої та жирної їжі, не приймайте ліків, які розріджують кров (анальгін і аспірин). Поснідайте, випийте солодкого чаю чи кави, – радить фахівець.

Процедура забору крові триває до 15 хвилин. Донорами можуть бути громадяни віком від 18 до 60 років, а також старші, але за дозволом лікаря. При собі варто мати паспорт та ідентифікаційний код.

Здати кров можна щодня у будні з 8.30 до 14.30 у відділенні трансфузійної допомоги, що знаходиться за адресою: м. Володимир, вулиця Северина Наливайка, 18. Наразі є потреба у крові всіх груп.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пять × 2 =