На головну Новини Для спорудження храму у Тростянці збирають гроші і шукають майстрів

Для спорудження храму у Тростянці збирають гроші і шукають майстрів

466

У Тростянці ось-ось має розпочатись будівництво Свято-Миколаївського храму. Саме на теплого Миколи у селі віддавна відзначали храмове свято, адже мали колись свою церкву.

Два роки тому вдалось залити фундамент під новий храм. Місце для нього обрали дуже гарне, розповідає отець Юрій Здебський. Рік тому його освятив єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, згідно з церковним уставом, заклали тоді капсулу, у якій міститься інформація про засновників та жертводавців тощо.

- реклама -

Гроші потихеньку селяни збирають. Звичайно, їх поки що не так багато. Але достатньо для оплати робітників, які могли би розпочати класти цокольну частину храму. Для цього уже закупили бітумний камінь. На жаль майстрів, які б виконували таку роботу, важко знайти. Але тепер, коли через карантин чимало фахівців повернулось додому і сидять без роботи, у тростянців з’явилась надія, що потрібні люди їм трапляться.
Закуплено також дерево та інші матеріали.

– Надіємось, що з Божою поміччю, за підтримки людей, все ж таки зможемо впоратись із задуманим, – висловлює свої сподівання отець Юрій. –Можливо, коли розпочнемо роботи, далі справа піде легше, долучаться й інші жителі Тростянки до збору коштів.

Звичайно, селяни чекають і на допомогу усіх можливих благодійників. Телефон протоієрея Юрія Здебського 0673345060.

Світлана КОШИРЕЦЬ.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 5 =