Новини

Для справедливої черговості відключення електроенергії

Лайфстайл, Новини
188 переглядів

 Уряд затвердив постанову, яка зобов’язує обленерго забезпечити рівномірну та справедливу черговість відключень електроенергії для споживачів.

«Пріоритетне енергозабезпечення матимуть об’єкти критичної інфраструктури, лікарні, військові  та підприємства, які виконують мобілізаційні завдання», – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль..

Крім того, уряд підтримав законопроєкт, який дозволить суттєво покращити ситуацію на ринку електроенергії та розв’язати питання боргів на балансуючому ринку. Так, пропонується створення спеціальних рахунків для широкого кола субʼєктів, що дозволить забезпечити прийнятний рівень розрахунків. Це дасть змогу зменшити борги перед «Укренерго» і поліпшить ситуацію зі стійкістю української енергосистеми.

Денис Шмигаль наголосив, що уряд у щоденному режимі працює, аби покращити ситуацію в енергетиці. Зокрема, стоїть три ключові завдання: децентралізація енергосистеми та розвиток відновлювальної енергетики; подальша інтеграція з ЄС та розширення можливостей для імпорту електроенергії; ремонти та відновлення того, що критично важливо відновити.

Коментарі
Теги: відключення, електроенергія
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up