На головну Новини Для стримування тарифів на теплопостачання

Для стримування тарифів на теплопостачання

6

Тарифи на централізоване теплопостачання та постачання гарячої води не будуть зростати під час наступного опалювального сезону, хоча зима «буде надскладною в нашій історії». Про заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

«Опалювальний сезон почнеться вчасно, тарифи будуть стабільними. Те, що стосується індивідуального опалення, то насправді ціни подекуди будуть зростати. Разом з органами місцевого самоврядування, місцевими громадами розглядаємо підтримуючі заходи, щоб не полишити українців один на один із цією проблемою і щоб було в хатах тепло», – наголосив міністр.

- реклама -

За його словами, внаслідок російських ракетних обстрілів пошкоджена або зруйнована 331 котельня, а три підприємства «Теплокомуненерго» зруйновані.  Їх мають відновити до початку сезону і налаштовані це зробити. Подекуди роботи вже розпочаті.  Обговорюються і можливі альтернативні джерела енергії. Але ніяких віялових відключень, за словами міністра, не планується.

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект № 7427  щодо особливостей регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення, а також № 7429 щодо фінансування заходів, спрямованих на врегулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час війни та подальшого відновлення.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 − 4 =