На головну Новини Для цифрового розвитку України

Для цифрового розвитку України

14

Ініціативу та проекти цифрового відновлення й розвитку України презентували в Лугано на конференції Ukrainian Recovery Conference для міжнародних партнерів та топових світових технологічних компаній.

Digital4Freedom допоможе створити нову Україну – найбільш вільну та цифрову країну у світі, де замість аналогових чиновників та довідок працює paperless, замість готівкової валюти – cashless, IT-сектор займає 40% у ВВП, а сама країна перетворюється на найбільший ІТ-хаб Східної Європи з фокусом на безпекові рішення.

- реклама -

«Цифрова інфраструктура – найбільш стійка та ефективна під час війни. Бо її не можуть зруйнувати ракети. І зараз наша пропозиція топовим технологічним компаніям світу – це діджитал-лендліз. Ми запрошуємо компанії приєднатися до нас у будівництві цифрового майбутнього вільного світу. Цифровізація є не тільки фундаментом для відновлення, але й баченням того, як має працювати країна. Це одночасно експеримент, цифрова революція і модернізація вже наявної системи», –  зазначив  міністр Михайло Федоров.

Ініціатива Digital4Freedom є частиною глобальної платформи UNITED24, у межах якої компанії можуть робити грошові внески для відновлення України.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість + девятнадцять =